Automobilių lemputės

60-ųjų pradžioje buvo halogeninės lemputės. Jos buvo standartas iki 90-ųjų pradžios kai BMW prostate HID žibintą. O po 13 metų “Audi” LED žibintus. Šiomis dienomis labiausiai paplitusi automobiliuose esanti galinė lempa vis dar yra halogeninė, tačiau tai galų gale bus HID, LED ar kitas inovacinis sprendimas šiuolaikiniame technologijų amžiuje.

Halogeninė lempa: halogeninėse lemputėse yra dujos, paprastai azoto ir argono derinys, ir volframo siūlai, kurie yra įdėti į stiklinį vamzdį. Stiklas yra atsparus itin aukštai temperatūrai. Kai lemputė gauna elektros srovę iš automobilio, tai šildo volframo gijimą, kuriant šviesą. Dažniausiai naudojama žibintų lemputė, kurią rasite automobilių pasaulyje, manoma, kad ji bus sumontuota net 80 proc. Visų automobilių.

HID: kartais vadinamasis "Xenon" savo "debiutu" pradėjo devyniasdešimtojo dešimtmečio BMW "BMW 7 serijos" ir nuo tada jis palaipsniui buvo priimtas vis daugiau gamintojų įvairių Premium ir ne aukščiausio lygio automobilius.

LED: LED lemputės atkreipia dėmesį į tai, kad ji yra labiausiai energiją taupanti galimybė rinkoje. LED lemputės atkreipia 15-18 vatų galios, tuo tarpu halogeninės lemputės nukreipia nuo 55 iki 65 vatų, o HID - apie 42.

Kaina
0 200
Gamintojas
more... less
Filtras
Katalogas
Rodyti prekių:
Rodoma: 1-24 iš 149