Filtras

Gamintojas
  • Igol
  • Evans
Kategorijos
  • Pradinis
Pradinis
  • Automobilių detalės
Automobilių detalės
  • Aušinimo skystis
Atstatyti filtrą

Aušinimo skystis

Kuro deginimo procesas sąlygoja šilumos susidarymą, kuris gali ištirpinti metalines variklio dalis, todėl negrįžtamai gali sugadinti variklį. Taigi, be,aušinimo skysčio variklio darbas yra neįsivaizduojamas. Aušinimo skysčio sistemos funkcija - išlaikyti variklį nuo perkaitimo. Aušinimo skystis yra antifrizo ir vandens mišinys, o jo funkcija - p...

Kuro deginimo procesas sąlygoja šilumos susidarymą, kuris gali ištirpinti metalines variklio dalis, todėl negrįžtamai gali sugadinti variklį. Taigi, be,aušinimo skysčio variklio darbas yra neįsivaizduojamas. Aušinimo skysčio sistemos funkcija - išlaikyti variklį nuo perkaitimo. Aušinimo skystis yra antifrizo ir vandens mišinys, o jo funkcija - perkelti šilumos susidarymą variklyje į radiatorių.
Dauguma automobilių gamintojų visuose savo automobiliuose naudoja tik vieną aušinimo skysčio tipą. Pavyzdžiui, "Honda" ir "Toyota" naudoja "OAT". Tokiu atveju, pažvelgus į jūsų automobilio vadovą, galite lengviau atlikti užduotis, nes jūs suprasite, kokį aušinimo skysčio tipą pasirinkti.Niekada nerekomenduojama naudoti automobilio maišyti aušinimo skysčių, nes tai gali padaryti žalą jūsų varikliui.

Daugiau

Aušinimo skystis Yra 52 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 52 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 52 dalykų