Filtras

Gamintojas
  • MANN-FILTER
Kategorijos
  • Pradinis
Pradinis
  • Automobilių detalės
Automobilių detalės
  • Filtrai
Atstatyti filtrą

Filtrai

Automobilio filtrai yra svarbūs jūsų automobiliui. Svarbu laiku juos pasikeisti, nes to nepadarius gali būti didelė žala jūsų automobiliui.

Oro filtrai- išfiltruoja į orą patenkančias priemaišas, kurias variklis įsiurbia. Dėl to tai padeda degimo procesui tinkamai veikti. Nėra nustatyto laiko pakeisti oro filtrą. Bet idealu, jei pakeisite kartą ...

Automobilio filtrai yra svarbūs jūsų automobiliui. Svarbu laiku juos pasikeisti, nes to nepadarius gali būti didelė žala jūsų automobiliui.

Oro filtrai- išfiltruoja į orą patenkančias priemaišas, kurias variklis įsiurbia. Dėl to tai padeda degimo procesui tinkamai veikti. Nėra nustatyto laiko pakeisti oro filtrą. Bet idealu, jei pakeisite kartą per metus.

Salono oro filtras orentuoti į vairuotojų sveikatą. Salono filtras skirtas, kad dalelės kurios filtruojamos iš variklio sistemos nepatektu į saloną.

Kuro filtras gali atlikti dvi skirtingas funkcijas priklausomai nuo kuro rūšies, benzino ar dyzelino. Jei jūsų automobilis varomas benzinu, tai tada degalų filtras skirtas pašalinti bet kokias priemaišas, gautas su degalais. Dyzeliniams varikliams kuro filtras naudojamas užtikrinti bendrą variklio veikimą ir eksplotacijos trukmę.

Mes galime jums pasiūlyti žymiausiu gamintojų filtrus: MANN-FILTER, FILTRON, VAICOVEMO, CHAMPION, BOSCH, KNECHT, JAPANPARTS, BLUE PRINT, OE.

Neradus reikia filtro, galite parašyti į info@agrotek.lt ir mes jums parinksime tinkamus filtrus jūsų automobiliui

Daugiau

Filtrai Yra 1963 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 1963 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 1963 dalykų