Nemokamas pristatymas nuo 100€ į namus.

Nemokamas pristatymas nuo 25€ į Omniva paštomatus.

Pristatymo terminas

Užsakytas prekesyra pristatysime Jums per 1-5 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 2 savaičių.

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai UAB „LP EXPRESS, UAB „DPD Lietuva“ arba UAB "Omniva LT"

Svarbu !

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 17,38 € mokestis.

Grąžinimo sąlygos:

Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. T.y Pardaviminės išvaizdos.

Grąžinant prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą.

Į  grąžintinų  prekių ar paslaugų sąrašą nėra į traukiamos:

1. Pristatymo išlaidos.

2. Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė.

3. Sudaužytos, sugadintos, subraižytos ar kitaip dėl kliento kaltės mechaniškai pažeistos prekės.

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014m. liepos 22d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu Nr. 738 Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo”.